RAW 0131 scaled - Rose Garden Consulting s. r. o.

Martin Ditmar

Více než dvacet let jsem se pohyboval převážně v prostředí německých korporátních společností a to nejen v České republice ale i ve státech střední a východní Evropy. Vytvářel jsem jejich strategii, obchodní politiku, nastavoval firemní procesy a pravidla, vyhledával nové obchodní příležitosti, vyhodnocoval jsem finanční i jiné analýzy, naučil se provést firmy krizovým obdobím, ozdravit a obnovit jejich finanční výkonnost a prosperitu. Díky tomu jsem získal velké zkušenosti s řízením malých firem i velkých nadnárodních organizací. Práce v mezinárodním prostředí mi též umožnila získat velmi dobré jazykové znalosti.

V současné době se zabývám správou podnikatelských aktivit rodinných firem či mezigeneračního předání. Jsem připravený předat Vám mé zkušenosti a pomoci s případnou reorganizací Vaší firmy. Společně pro Vás najdeme nové obchodní příležitosti, zlepšíme reporting, controlling, na základě získaných dat vylepšíme finanční zdraví Vaší firmy a připravíme strategii, která ukáže směr, kterým by se Vaše podnikání mělo dále ubírat. Poprvé v historii dochází v České republice ke generační obměně v rodinných firmách. Převzetí podniku novou generací může přinést nejistotu ohledně budoucího uspořádání, přičemž jedním ze způsobů řešení je vytvoření rodinné ústavy, kterou pro Vás můžeme v naší kanceláři vytvořit  dle individuálních potřeb Vaší rodinné firmy.

Pro jednání si můžete zvolit prostory našich kanceláří nebo využít služeb našeho resortu Wellness & Spa Boutique Hotel Villa Memories, který můžeme rezervovat celý jen pro Vás.

Resort v roce 2018 v Londýně získal ocenění nejlepší rodinný boutique hotel v Evropě a celosvětově patří do první čtyřky ve své kategorii.

O nas 1 scaled - Rose Garden Consulting s. r. o.

VILLA MEMORIES

Wellness & Spa Boutique Hotel

Při projektování hotelu byl kladen velký důraz na to, aby z prostorů vyzařoval osobitý styl, který vás přenese do jiného světa, dodá Vám pocit volného prostoru a zároveň nabídne komorní atmosféru. Spojili jsme luxus a servis pětihvězdičkových hotelů s atmosférou rodinného prostředí a tím i vytvořili ideální místo pro rodinná setkání třeba za účelem vytvoření rodinné ústavy.

Villa 2 M cb - Rose Garden Consulting s. r. o.
Villa 1 M cb - Rose Garden Consulting s. r. o.

Samozřejmostí u nás je luxusní wellness a spa s vyhřívaným bazénem a vlastní minerální vodou. Zrelaxovat unavené tělo můžete při masáži v krásném zahradním relaxačním studiu. Ne nadarmo se říká, že láska prochází žaludkem. Pokud jste alespoň z poloviny takoví gurmáni jako jsme my, během Vašeho pobytu ve Ville Memories si přijdete na své – od snídaní a ochutnávání místních specialit, přes grilování na zahradě až po naše skvělé degustační menu k večeři. Ochutnáte oblíbená vína Napoleona, Ludvíka XIV. nebo ta, která se v současné době pijí v Buckinghamském paláci. Naše vína ocenila Elsie Pells, držitelka titulu Cap Wine Master. Vše představíme osobně po Vašem příjezdu.

Právní služby

Právní služby pro nás zajišťuje advokátní kancelář Mgr. Kristýny Ditmarové. Jejími klienty jsou zejména malé a střední podniky. Stará se o jejich korporátní a obchodní záležitosti, zajišťuje jim právní poradenství i v oblasti správy osobního a rodinného majetku, investic, rodinného práva, práva dědického a zastupování ve sporech (včetně řízení trestních, správních – přestupky, dopravní nehody).

palackeho cream home3 galerie 980 crop - Rose Garden Consulting s. r. o.
RAW 8169 cb - Rose Garden Consulting s. r. o.
„Když se mě zeptáte, jestli je těžší firmu budovat, nebo předat, tak vám určitě řeknu, že předat. A pro první generaci to platí obzvlášť. Na to je i literatura, že první generace předává firmy pozdě. To až ta druhá si chce užívat a zabalí to klidně v pětapadesáti.“ Vlastislav Bříza starší, majitel společnosti Koh-i-noor, březen 2015